İş Bankası İnternet Şubesi’nde Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya

1–14 Şubat 2011 tarihleri arasında İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden işlem gerçekleştiren İş Bankası müşterileri, “İnternet Şubesi Sevgililer Günü Çekiliş Kampanyası”na katılarak, 500 TL yüklü MaxiPara Kart kazanma şansı

sevgililer günü

Tüm bankacılık işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirmeyi sağlayan İş Bankası İnternet Şubesi’ne giriş yapan İş Bankası müşterileri, kampanya dâhilinde bir adet çekiliş hakkı kazanacak. Aynı gün içerisinde gerçekleştirilen mükerrer girişler ekstra çekiliş hakkı kazandırmazken; İnternet Şubesi’nden kredi kartı borç ödeme, tüketici kredisi borç ödeme, havale ve EFT yapan müşteriler ilave bir adet çekiliş hakkı kazanabilecek.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle yüz şanslı İş Bankası İnternet Şubesi kullanıcısı, 500 TL yüklü MaxiPara Kart kazanacak.

Gerek bireysel, gerekse ticari müşterilerin katılabileceği kampanya süresince her bir müşteri, en fazla kampanya gün sayısının 2 katı kadar çekiliş hakkı kazanabilecek.

İş bankası sevgililer günü Kampanya Koşulları:

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 25/01/2011 tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.02-401.02.99- 207-727 sayılı izni ile Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Sevgililer Günü Kampanyası 01/02/2011 (saat:00.00) ve 14/02/2011 (saat 23.59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye İş Bankası A.Ş. İnternet Şubesi’ne interaktif müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapan Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterilerine her gün için 1 (bir) çekiliş hakkı, İnternet Şubesi’nden kredi kartı borcu ödeme, tüketici kredisi borç ödeme, havale, EFT işlemlerinden herhangi birini yapan Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterilerine ilave 1 (bir) çekiliş hakkı olmak üzere, günlük toplamda her bir müşteriye en fazla 2 (iki) çekiliş hakkı ve kampanya dönemi toplamında en fazla 28 (yirmisekiz) çekiliş hakkı verilecektir.

Yapılacak çekiliş sonucunda 100 adet 500 TL değerinde MaxiPara Kart verilecektir.MaxiPara Kart’ların son kullanım tarihi 31/07/2011’dir.MaxiPara Kartlar kuyumcularda; altın, değerli taşlar gibi hediye alımlarında, döviz bürolarında; döviz alımlarında, misli ürün alışverişlerinde kullanılamaz nakit çekim işlemi yapılamaz.

İş bankası sevgililer günü çekiliş sonucu

24 Şubat 2011 tarihinde, saat 11:00,de Profilo Alışveriş Merkezi Cemal Sahir Cad. No:33 Kat 3 Teras Cafe Mecidiyeköy/İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 02.03.2011 tarihinde Posta gazetesinde, www.isbank.com.tr ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.

Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 17/03/2011 yedek talihlilerin 01/04/2011’dir.Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.Ödüller nakte çevrilemez ve devredilemez. Türkiye İş Bankası A.Ş. mensupları ve Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Teknik inceleme sonucunda Türkiye İş Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 1-14 Şubat 2011 tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne giriş yapmanız yeterli. Kampanya dönemi boyunca her gün için 1 (bir) ilave çekiliş hakkı kazanmak için, İnternet Şubesi’nden kredi kartı borcu ödeme, tüketici kredisi borç ödeme, havale, EFT işlemlerinden herhangi birini yapabilirsiniz.

Şansımı nasıl artırabilirim?

Her gün İnternet Şubesi’ne girerek kampanya dönemi boyunca 14 çekiliş hakkı kazanabilir, belirtilen işlemlerin yapılması halinde kampanya döneminde en fazla toplam 28 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

İnternet Şubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

isbank.com.tr’de yer alan “Anında Şifre” bölümünden, 444 02 02 numaralı Çağrı Merkezimizden veya Bankamatiklerimizden şifrenizi alarak hemen İnternet Şubemizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanya işbankası web sitesinden alınmıştır.

Bu Kampanyayı/Çekilişi veya fırsatı beğendiyseniz +1 yapın

Benzer Fırsat Kampanyalar

kampanyaya etiketleri

  • posta gazetesi 2 mart 2011 iş bankası sevgililer günü çekilişi
  • 17 11 2011 posta gazetesi tt
  • iş bankası sevgililer günü kampanyası sonucu
  • iş bankası internet banka
  • halkbank çekiliş
  • iş bankası sevgililer günü kimkazandı
  • Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya İş Bankası SONUÇ
  • Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya İş Bankası İnternet Şubesi çekiliş sonucu
  • avea kasim çekiş
  • Sevgililer Gününe Özel Kampanya İş Bankası İnternet Şubesi SONUÇLARI