İşbankası’ndan Yeni Yıl Hediyeleriniz İnternet Şubesi, İşCep ve Wap Şubesi’nden!

27 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Türkiye genelinde gerçekleştirilecek “İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık Yılbaşı Çekiliş Kampanyası”nda İş Bankası müşterilerini yeni BMW X3 xDrive20d ve 1.000 TL değerinde MaxiPara Kartı sahibi olma şansı bekliyor.
Kampanyaya katılmak isteyen iş Bankası müşterilerinin; İnternet Şubesi, İşCep veya Wap Şubesi’ne giriş yapmış olması yeterli olacak. Kullanıcılar, kampanya dönemi boyunca her hafta, İnternet Şubesine giriş için 1, İşCep’e veya Wap Şubesi’ne giriş içinse 2 çekiliş olmak üzere, her hafta en fazla 3 çekiliş hakkı kazanabilecek. Banka müşterileri kampanya boyunca en fazla on beş adet çekiliş hakkı kazanma şansına sahip olabilecek.

İş Bankası’nın hem bireysel hem de ticari müşterilerinin yararlanabileceği kampanyanın sonunda yapılacak çekilişle 3 adet BMW X3 xDrive20d ve 50 adet 1.000 TL değerinde MaxiPara Kartı sahiplerini bulacak.

iş bankası

iş bankası kampanya detayları

KAMPANYA KOŞULLARI:

Bu kampanya, 27 Kasım – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin İnternet Şubesi’ne ve mobil bankacılık uygulamaları İşCep veya İşWap’a (Wap Şubesi) müşteri numarası ve interaktif şifresi ile yapılacak girişler için geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, her hafta, Türkiye İş Bankası A.Ş. İnternet Şubesi’ne müşteri numarası ve interaktif şifresi ile giriş yapan Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterilerine 1 (bir) çekiliş hakkı, mobil bankacılık uygulamaları İşCep veya İşWap’a (Wap Şubesi) müşteri numarası ve interaktif şifresi ile giriş yapan Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterilerine 2 (iki) çekiliş hakkı olmak üzere, haftalık toplamda her bir müşteriye en fazla 3 (üç) çekiliş hakkı ve 5 hafta süreli kampanya dönemi toplamında en fazla 15 (on beş) çekiliş hakkı verilecektir. Hafta kavramı; Cumartesi’den Cuma’ya 7 günü ifade etmektedir. Yapılan işlemler sadece ait oldukları hafta için geçerlidir ve bir sonraki haftaya devredilmeyecektir, aynı hafta içinde birden fazla yapılan girişlerde son işlem dikkate alınacaktır.

Kampanya kapsamında, toplam kampanya dönemi katılımlarından kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekiliş ile; 3 kişiye BMW X3 xDrive20d 2011 Model Otomobil ve 50 kişiye 1.000 TL değerinde MaxiPara Kart hediye edilecektir.

1.000 TL değerinde MaxiPara Kart içinde 1.000,00.-TL yüklüdür. Bu kart, bir Türkiye İş Bankası A.Ş. kartıdır. Bu kartlar, banka kartı kullanılan tüm alışverişlerde kullanılabilir. Kuyumcularda; altın, değerli taşlar gibi hediye alımlarında, döviz bürolarında; döviz alımlarında kullanılamaz, nakit çekim işlemi yapılamaz. Misli eşya alımlarında kullanılamaz. Kartlar, talihliler adına özel olarak sunulacaktır.

Çekiliş 14 Ocak 2011 tarihinde saat 15:30’da Beyoğlu 27. Noteri Bankalar Şairziyapaşa Cad. Hidayet Han No:45 K:1 Karaköy – Beyoğlu / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 21 Ocak 2011 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 5 Şubat 2011 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 20 Şubat 2011 tarihine kadardır. Otomobil için son teslim tarihi 31.03.2011 ve MaxiPara Kart için son kullanma tarihi 25.05.2011 tarihine kadardır.

Teknik inceleme sonucunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’den idari veya kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Türkiye İş Bankası A.Ş. mensupları, Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Türkiye İş Bankası A.Ş. emeklileri kampanyaya katılabilecektir. GSM hattı operatörü veya cep telefonu vb. kaynaklı sorunlar nedeni ile mobil onay, mobil imza veya cep anahtar uygulamasını kullanamayan müşterilerin yaşayacağı aksaklıklardan kullanıcı sorumludur, Türkiye İş Bankası sorumlu değildir.

Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Müşteri bilgilerinde belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Bu kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25.11.2010 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2802-10360 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir.

Bu Kampanyayı/Çekilişi veya fırsatı beğendiyseniz +1 yapın

Benzer Fırsat Kampanyalar

kampanyaya etiketleri

  • interaktif
  • iş bankası internet şubesi yılbaşı çekiliş sonucu
  • iş bankası çekiliş sonuçları yılbaşı
  • posta gazetesi iş bankası çekilişi
  • İŞBANKASI 1000 TL. KART ÇEKİLİŞ KAMPANYASI
  • işbank bmw çekiliş sonoucu
  • 3 kasım posta gazetesi cekilş sonucları
  • 23 ocak posta gazetsi çekiliş sonuçları
  • türkiye iş bankası 2011 yılbaşı kampanyası
  • iş bankası kazananlar 2011