2015 Nescafe 5 adet Mercedes-Benz CLA 200 Style Çekilişi

2015 nescafe mercedes çekilişi kampanyasında araba sayısını 3’den 5’e çıkarmış ve her 20 katılıma kırmızı kupa bedava! Nescafe içenlere bu kampanya sizin için

nescafe mercedes çekilişinescafe mercedes çekilişi katılım koşulları:

1. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından 15.01.2015(Saat 00.01) ile 15.04.2015(saat 23.59) tarihleri arasında düzenlenen kampanyanın internet katılımları www.nescafe.com.tr sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.

2. Türkiye genelinde Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin herhangi birinden satın aldıklarında ürün ambalajı içerisindeki özgün katılım şifresini ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcıları veya www.nescafe.com.tr ücretsiz internet adresine şifre, ad-soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katılımcılar çekilişe katılacaklardır.

3. nescafe mercedes çekilişi kampanyasına tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilecektir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir. (KDV,ÖİV dahil) Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. Kampanyaya kısa mesajla katılım ücretinde değişiklik yapma hakkı operatörlerde saklıdır.

4. Mükerrer katılımlar elenip, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır.

5. Bu kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekilişte 5 kişi Mercedes-Benz CLA 200 Style 2015 Model Otomobil ikramiyesi kazanacaktır.

6. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

7. nescafe mercedes çekilişi kampanyasında ikramiye tesliminde ŞİFRELİ ÜRÜN AMBALAJI ve FİŞ/FATURA ibrazı zorunludur.

8. Kısa mesajda şifre, ad soyad ve adres bilgisi, internet katılımlarında şifre, ad soyad, adres ve GSM no bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu değildir.

9. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

10. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

11. Çekiliş 21.04.2015 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin Gülbahar M. Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy-İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazananlar, 24.04.2015 tarihinde Hürriyet Gazetesi ve www.nescafe.com.tr web sitesinde duyurulacaktır.

12. Kampanyaya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

13. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

14. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

15. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

16. İkramiyeye ilişkin KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

17. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

18. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

19. Kampanya neticesinde yapılacak olan çekiliş ile belirlenecek talihliler, isimlerinin Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

20. Asil talihliler 09.05.2015 tarihine kadar, yedek talihliler 24.05.2015 tarihine kadar kimliği, ikramiye kazandığı şifreli ürün paketi ve fiş/fatura ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, ikramiye kazandığı şifreli ürün paketi ve fiş/faturası ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu değildir.

21. Kampanya’ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

22. Katılımcıların kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.

23. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

24. Bu Kampanya’ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

25. Bu çekiliş Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 18.09.2014 tarih ve 2846-7400 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

26. nescafe mercedes çekilişi kampanyasına katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından yapılacaktır.

27. Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

nescafe mercedes çekilişi ile ilgili sorulan sorular

KAMPANYA ADI
NESCAFÉ 3ü1 Arada Ulusal Kampanya

KAMPANYA HANGİ TARİHLERDE GEÇERLİ?

15.01.2015(Saat 00.01) ile 15.04.2015(Saat 23.59) tarihleri arasında geçerlidir.

KAMPANYADA İKRAMİYE OLARAK NE VERİLİYOR?

5 Adet Mercedes-Benz CLA200 Style 2015 Model Otomobil, ikramiye olarak verilecektir. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. Tanıtımlarda görülen ikramiye renkleri ve özellikleri ile teslim edilen ikramiye renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Buna ilaveten kampanya tarihleri arasında aynı telefon numarası ve/veya isme ait her 20 başarılı katılıma 1 adet Nescafé® KIRMIZI KUPA® kazanacaktır, en fazla 8 adet KIRMIZI KUPA® kazanılabilinecektir. Toplam dağıtılacak KIRMIZI KUPA® adedi 150.000’dir

KAMPANYA HANGİ ÜRÜNLERDE YAPILIYOR?

Tüketiciler promosyonlu NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinden her hangi birini alarak kampanyaya katılma hakkı elde edebilirler.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

15.01.2015(Saat 00.01) ile 15.04.2015(Saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin herhangi birinden satın aldıklarında ürün ambalajı içerisindeki özgün katılım şifresini ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcıları veya www.nescafe.com.tr internet adresine şifre, ad-soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katılımcılar çekilişe katılacaklardır.

ŞİFRE NEREDE YAZIYOR?

Promosyonlu NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü paketlerinin iç yüzünde üst kısma yakın bir yerde yazıyor. Teknik sebeplerden dolayı promosyona dahil kampanya ürünlerinin içerisinde şifre çıkmaması ve-veya şifrenin okunamaması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu durumla karşılaşan tüketicilerin aşağıda numarası belirtilen Nestle Tüketici Danışma Hattı’na (0800 211 02 18) veya (0212 212 40 30) numaralı U2 Kampanya Danışma Hattı’na başvurmaları gerekmektedir.

ADIMI ve SOYADIMI TÜRKÇE KARAKTER veya KÜÇÜK BÜYÜK HARF AYRIMI OLMADAN GÖNDEREBİLİR MİYİM?

Cep telefonlarının özellikleri farklılık gösterdiğinden mesajlarınızı Türkçe karakter kullanmadan göndermeniz gerekmektedir. Küçük veya büyük harf kullanımı katılımı etkilemez.

KAMPANYAYA KATILIM İÇİN GÖNDERDİĞİM ŞİFRENİN BULUNDUĞU ÜRÜN AMBALAJINI VE FİŞ/FATURAYI SAKLAMALI MIYIM?

Kazanan talihlilerin ikramiyelerini alabilmeleri için şifreli ürün ambalajlarını ve fiş/faturalarını, kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. İkramiye tesliminde şifrenin bulunduğu ürün ambalajının ve fiş/faturanın ibrazı zorunludur. Kampanyada her şifre yalnızca 1 kez kullanılabilir, mükerrer katılımlar elenecektir ve aynı kod ile ilk gelen katılım kabul edilecektir.

KAMPANYAYA KISA MESAJ YOLUYLA DOĞRU KATILIMI NASIL YAPABİLİRİM?

NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü kampanyasına kısa mesaj yoluyla katılmak isteyen tüketiciler, satın aldıkları ürün ambalajında bulunan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile beraber aralarında birer boşluk bırakarak 4544 numaralı kampanya hattına kısa mesaj olarak göndererek kampanyaya katılabilirler. Şifreniz hatalı ya da daha önce kullanılmamış ise başarılı katılım mesajı alacak ve kampanyaya katılmış olacaksınız. Eğer şifreniz hatalı girmiş ya da daha önce kullanılmış şifre gönderdiyseniz hatalı katılım mesajı alacaksınız. Lütfen tekrar deneyiniz veya yeni bir şifre gönderiniz.

ÖRNEK: NE3FG5PS NURSEL HAKCAN BUYUKDERE C. NO:155 MASLAK-İSTANBUL

ŞİFRE GÖNDERDİKTEN SONRA ÇEŞİTLİ SEBEPLERLE GELEN MESAJLARI CEVAPLADIĞIMDA YA DA HATALI GÖNDERİMLERDE ÜCRET ÖDÜYOR MUYUM?

Size gelen onay ya da hatalı katılım mesajları için bir ücretlendirme yapılmıyor. Sizin gönderdiğiniz her katılım mesajı (hatalı ya da başarılı) Avea için 0,60 TL KDV ve ÖİV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir. Operatörler fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA www.nescafe.com.tr İNTERNET ADRESİNDEN DOĞRU KATILIMI NASIL YAPABİLİRİM?

Tüketiciler www.nescafe.com.tr internet adresinden kampanyaya katılım bölümüne girerek, şifre, ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerinizi yazıp ücretsiz olarak kampanyaya katılabilirler.

İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN ŞİFRE GÖNDERMEK İSTİYORUM ANCAK ŞİFRE HATALI ya da KAYIT BULUNAMADI YAZISI ÇIKIYOR. NE YAPABİLİRİM?

Gönderdiğiniz şifreyi kontrol edin. Hatalı veya kullanılmış şifre girmiş olabilirsiniz lütfen kontrol edin. Üyelik kaydınızla ilgili güncelleme yapılamadığından yeni kayıt yapınız.

İNTERNET ÜZERİNDEN KATILIMLARDA HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDÜYOR MUYUZ?

www.nescafe.com.tr İnternet sitesi üzerinden katılımlarda herhangi bir ücretlendirme yapılmaz.

WEB ÜYELİK BİLGİLERİMİ HATALI YAZDIM VEYA SONRADAN DEĞİŞİKLİK OLDU. NE YAPABİLİRİM, SİZ DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ?

Kampanya kuralları ve güvenliği gereği, web üyelik bilgileri üzerinde sonradan değişiklik yapılamaz.

Bu nedenle, bilgilerinizde yapılması zorunlu düzeltmeler için yeni bir kayıt yapmak, yeniden üye olmak gerekmektedir.  Web üyeliğinde, gsm numarası ve e-mail adresi esas alındığından, 2. yeni üyelik için yeni ve farklı bir gsm numarası ve e-mail adresi gereklidir.

KAMPANYADA KIRMIZI KUPA® NASIL KAZANABİLİRİM?

Kampanya tarihleri arasında katılımcılar, çekilişe SMS ile ya da web sitesi üzerinden aynı telefon numarası ve/veya isme ile yapılan her 20 başarılı katılıma 1 adet Nescafé® KIRMIZI KUPA® kazanacaktır, aynı telefon numarası ve/veya isme ile yapılan katılımlar ile en fazla 8 adet KIRMIZI KUPA® kazanılabilinecektir. Toplam dağıtılacak KIRMIZI KUPA® adedi 150.000’dir Bu uygulama Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışındadır.

KAZANDIĞIM KIRMIZI KUPA®’YI NASIL TESLİM ALACAĞIM?

Yukarıda belirtilen koşullarda KIRMIZI KUPA® hediyesine hak kazananların hediyeleri, çekilişe katılım esnasında SMS ya da web sitesi üzerinden bildirdikleri adreslerine, 2015 yılı Şubat ve Mayıs aylarında olmak üzere iki seferde gönderilecektir.

KENDİ HATTIMDAN BAŞKASININ ADINA KAMPANYAYA KATILIM YAPABİLİR MİYİM?

Katılabilirsiniz. Kampanyada hak sahibi şifrenin gönderildiği telefon hattının sahibi değil mesajda bilgileri bulunan kişidir.

CEP TELEFONU ve İNTERNET KATILIMLARIM BİRLİKTE Mİ DEĞERLENDİRİLİYOR?

Her şifre bir kez kullanılabilir ve cep telefonu veya internet üzerinden her katılımınız bir çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

KAMPANYAYA TÜM CEP TELEFONU OPERATÖRLERİNDEN KATILIM YAPABİLİR MİYİM?

nescafe mercedes çekilişi kampanyasına tüm GSM operatörleri aboneleri kısa mesaj ile katılabilir.

KAMPANYAYA SMS İLE KATILIMLARDA ÜCRETLENDİRME NASIL YAPILIYOR?

Kampanyaya kısa mesaj ile katılım bedeli Avea için 0,60 TL KDV ve ÖİV Dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir. GSM operatörleri kısa mesaj ve TL birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Operatörlerin kendi internet siteleri üzerinden gönderilen kısa mesajlar çekilişe dahil edilmeyecektir.

KAMPANYAYA KİMLER KATILABİLİR?

Promosyonlu NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin herhangi birinden alan tüm tüketiciler kampanyaya katılabilirler. Ancak Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri kendilerine verilmez.

ŞİFRELİ KAMPANYA ÜRÜNÜNÜ SATIŞ NOKTALARINDA BULAMIYORUM. NASIL TEMİN EDEBİLİRİM

0800 211 02 18 numaralı ücretsiz tüketici çağrı merkezimizi arayarak promosyonlu ürün bulamadığınız semti bildirebilirsiniz. Bildiriminizden itibaren Nestle Türkiye zaman kaybetmeden ürünün bulunamadığı bölgeye ürün tedarikini gerçekleştirecektir.

BU KAMPANYA YASAL BİR KAMPANYA MIDIR?

nescafe mercedes çekilişi kampanyası Milli Piyango İdaresi izni kapsamında düzenlenen bir kampanyadır. Milli Piyango İdaresi ‘nin 18.09.2014 tarih ve 2846-7400 sayılı izni ile düzenlenmiştir

İKRAMİYEYİ KAZANIRSAM HERHANGİ BİR ÖDEME YAPMAM GEREKİYOR MU?

Çekiliş sonucu kazanılan ikramiyenin ÖTV ve KDV dışında kalan tüm vergiler, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir.

KAZANDIĞIM İKRAMİYENİN YERİNE PARASINI ALABİLİR MİYİM?

Kazanılan ikramiye nakde veya mala çevrilemez.

HAKKIMI BAŞKASINA DEVREDEBİLİR MİYİM?

nescafe mercedes çekilişi kampanyasına Kazanılan ikramiye başkasına devredilemez.

İKRAMİYEYİ ALMAK İÇİN YAPMAM GEREKENLER NELERDİR?

Çekiliş sonucu ikramiye kazananlar, kampanya duyurularında ve gazete ilanında belirtilen yasal süreler içinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresine, kendisinden istenen belgeleri tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlayıp başvurarak ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Yasal başvuru tarihleri aşağıdadır.

İKRAMİYEMİ BENİM ADIMA BAŞKA BİR KİŞİ TESLİM ALABİLİR Mİ?

İkramiye teslimi kimlik ibrazıyla yapılmaktadır. Araçların ruhsatları talihliler adına çıkartılacaktır. Ruhsat işlemleri tamamlandıktan sonra ikramiye tesliminde talihlinin kendisi veya vekili ikramiyeyi teslim alabilir.

NESCAFE MERCEDES ÇEKİLİŞİ NEREDE VE NE ZAMAN YAPILACAK?

nescafe mercedes çekilişi, 21.04.2015 saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresinde bulunan çekiliş salonunda noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

NESCAFE MERCEDES ÇEKİLİŞİ SONUCUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

nescafe mercedes çekilişi kampanyasında kazanan talihliler 24 nisan 2015 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve www.nescafe.com.tr’de yayınlanacaktır. Ayrıca 2015 nescafe mercedes çekilişi asil ve yedek talihlilerine taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Bu Kampanyayı/Çekilişi veya fırsatı beğendiyseniz +1 yapın

Benzer Fırsat Kampanyalar

kampanyaya etiketleri

  • http://www.firsatkampanya.com/wp-config.bak
  • http://www.firsatkampanya.com/wp-config.old
  • http://www.firsatkampanya.com/wp-config.php.bak
  • firsatkampanya.com
  • media markt istanbul
  • suvar%C4%B1+tak%C4%B1m+elb%C4%B1se