Banka Fırsat ve Kampanyaları

2012 Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. taksit de HalkCard’a 6 Taksit Fırsatı

HalkCard ile www.gib.gov.tr’ den yapacağınız  Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizde  6 taksit  ve  www.navking.com ‘dan yapacağınız  alışverişlerde % 50’ ye varan indirim fırsatı! Devamını Okuyunuz.

İş Bankası türk telekom otomatik fatura ödeme çekiliş sonucu

Türk Telekom faturalarını İş Bankası aracılığıyla otomatik ödeme talimatı ile ödeyen ya da kampanya boyunca yeni Türk Telekom fatura talimatı veren İş bankası müşterileri muhteşem hediyeler kazandı! Devamını Okuyunuz.

Halkbank internet şubesi çekiliş sonucu

Halkbank çekiliş sonucu açıklandı. Halkbank çekiliş sonucu halkbank web sitesinde ve 14 mart sabah gazetesinde açıklandı. Devamını Okuyunuz.

Doktorlara Akbank’tan Bayram Hediyesi!

Değerli doktorlarımızın, 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz. Mart ayı boyunca aşağıdaki hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabileceksiniz. Devamını Okuyunuz.

VakıfBank 81 İle 81 Otomobil Çekilişi Kampanyası

Vakıfbank World Card her ilde otomobil kazandırıyor. Siz de Vakıfbank World Card ile yapacağınız 50 TL ve katlarındaki her alışverişinizde hediye otomobil için çekiliş hakkı kazanın. Devamını Okuyunuz.

Akbank Kış Güneşi Konut Kredisi Kampanyası

Akbank Faizlerin ayağını kaydırdı!

Siz de Büyük Kırmızı Ev’e gelin, çok avantajlı faiz oranları ile ev sahibi olmanın keyfini yaşayın.
Konut kredisi için önce Akbank’a gelin kararınızı sonra verin!
Uygun ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme planları için; Akbank şubelerine mutlaka uğrayın… Devamını Okuyunuz.

Halkbank internet şubesi kampanyası

Halkbank İnternet Şubesi’ni kullananlara Led TV, iPad ve notebook kazanma fırsatı!

29 Şubat’a kadar bankacılık işlemlerinizi Halkbank İnternet Şubesi’nden gerçekleştirin, 30  Samsung 3D LED TV, 40 IPAD2 16GB, 50 SONY VAİO Notebook’dan birini kazanma şansı yakalayın….

Üstelik tüm işlemler ücretsiz… Devamını Okuyunuz.

Advantage ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenize 6 Taksit!

Motorlu Taşıt Vergisi’nde Advantage ile 400 TL‘ye kadar 4, 400 TL üzerine 6 taksit! + Speedy‘den aracınızın 50 noktasında detaylı check up, ücretsiz 4 lastik balans ve işçilik hizmetinde %50 indirim avantajı! Devamını Okuyunuz.

Axess’le Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenize 6 Taksit!

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi www.gib.gov.tr adresinden Axess`le yapın 6 taksit ayrıcalığından faydalanın. Devamını Okuyunuz.

Worldcard 2012 Motorlu Taşıtlar Vergisinde 5 Taksit Fırsatı

2012 Motorlu Taşıtlar Verginizi (MTV) ister Yapı Kredi kredi kartınızla www.gib.gov.tr’den 5 taksitle, isterseniz hesabınızı kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi veya ATM’lerinden ödeyin; Bosch Car Service’ten ücretsiz check up, navking.com’da navigasyon cihazlarında %50’ye varan indirim kazanın. Devamını Okuyunuz.

2012 Motorlu Taşıtlar Vergisinde 3 Taksit Fırsatı Maximum’da!

2012 Motorlu Taşıtlar Vergisi, Maximum Kart kullanıcıları www.gib.gov.tr‘den 31 Ocak 2012 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde üç eşit taksit imkânına sahip oluyor. Devamını Okuyunuz.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

01 Aralık 2011 tarihinden itibaren Bedelli Askerlik Kredisi’nden faydalanmak üzere Ziraat Bankasından kullanacağınız tüketici kredilerinde size özel, avantajlı faiz ve komisyon oranlarından yararlanabilirsiniz. Devamını Okuyunuz.

İş Bankası’ndan “Yeni Yıl Kredisi” Fırsatı

İş Bankası’ndan “Yeni Yıl Kredisi” Fırsatı için son gün 30 Aralık 2011. Devamını Okuyunuz.