GSM Tarifeleri Fırsat ve Kampanyaları

Avealı bu yılbaşı arabalı çekilişi sonucu

Avealı bu yılbaşı arabalı kampanyası ile 31 Aralık 2011 tarihine kadar kampanyadaki Avea Servislerini kullanan her Avealı, yapılan çekilişler sonucunda, 3 adet 2012 Model Opel Astra Classic 1.6 araba, 33 adet Samsung 32” LCD TV ve 333 adet Avea Jet Modem hediyelerinden birini kazananlar  18 ocak 2012 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ilan edildi. Devamını Okuyunuz. »

Avea Otomatik Ödeme Talimat Kampanyası Çekilişi Sonuçları

1 Kasım – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında avea kullanıcıları, faturalarını otomatik ödeme talimatı aracılığıyla ödeyen kullanıcılar arasında yapılacak çekilişle MINI Cooper S Countryman, Macbook Air ve iPad 2 kazanan talihliler 17 ocak radikal gazetesi Devamını Okuyunuz. »

Avealı bu yılbaşı arabalı çekilişi

Avealı bu yılbaşı arabalı kampanyası ile 31 Aralık 2011 tarihine kadar kampanyadaki Avea Servislerini kullanan her Avealı, yapılacak çekilişler sonucunda, 3 adet 2012 Model Opel Astra Classic 1.6 araba, 33 adet Samsung 32” LCD TV ve 333 adet Avea Jet Modem hediyelerinden birini kazanma fırsatı yakalayacak. Devamını Okuyunuz. »

Vodafone E-faturalılara Honda CR-Z Çekiliş Kampanyası

Vodafone e-fatura abonelerine doğanın hediyesi Honda CR-Z!

Vodafone mevcut ve yeni efatura veya SMS fatura abonelerine doğa dostu otomobil Honda CR-Z kazanma fırsatı sunan kampanyası 22 Kasım 2011- 21 Şubat 2012 tarihleri arasında devam edecek. Hemen siz de e-faturalı veya SMS faturalı olun, doğayı korurken, Honda CR-Z kazanma şansı yakalayın. Devamını Okuyunuz. »

TURKCELL öğretmenler günü kampanyası

TURKCELL Öğretmenler Günü Kutlu Olsun, Öğretmenlerimiz Doya Doya Konuşsun kampanyası Devamını Okuyunuz. »

avea kurban bayramı çekilişi sonucu

avea kurban bayramı çekilişi sonucu 22 kasım radikal gazetesinde Devamını Okuyunuz. »

Avea Otomatik Ödeme Talimat Kampanyası

1 Kasım – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında avea kullanıcıları, faturalarını otomatik ödeme talimatı aracılığıyla ödeyen kullanıcılar arasında yapılacak çekilişle MINI Cooper S Countryman, Macbook Air ve iPad 2 kazanma şansı yakalıyor! Devamını Okuyunuz. »

Avea’dan CarrefourSA’da Süper İndirim!

Avea’dan CarrefourSA’da Süper İndirim! CarrefourSA Hipermarketleri’nden tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapın Heryöne 500 dakikayı 15,2 TL’ye konuşma şansı kazanın! Devamını Okuyunuz. »

GençTurkcell’li yepyeni GençPlus tarifeyle kısa konuşmalar ücretsiz!

Yepyeni GençPlus tarifeyle kısa konuşmalar ücretsiz, üstelik her yöne konuşmanın 5 dakikası sadece 50 kuruş. Devamını Okuyunuz. »

Vodafone Samsung Galaxy Tab 8.9 Kampanyası!

Samsung’un Galaxy Tab 8.9 Vodafone süper internet paketiyle birlikte ayda sadece 70 TL. Devamını Okuyunuz. »